Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 449

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP
31297.

Rufpreis:
1 000 HUF

31298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (42,5mm) + 2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU (PP)
31299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag és bronz emlékérem pár (35,77g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EM3
31300.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kutas László (1936-) DN "Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium /Líceum/ - 1557 Sopron / Visszavárunk" öntött Br emlékérem (42,5mm) + 1992. "Petőfi Színház Sopron / 200 éves a soproni magyar nyelvű színjátszás" Br emlékérem. Szign.: SET (42,5mm) T:2
31301.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lantos Györgyi: 1986. "Tornyai János halálának 50. évfordulójára / Hódmezővásárhely Városi Tanács MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31302.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,94g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) Adamo BA3
31303.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,94g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo BA3
31304.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31305.

Rufpreis:
10 000 HUF

31306.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (43,94g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG2
31307.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) 1984. "Szegedi Szabadtéri Játékok - István király" bronz csegely emlékérem (43x43mm) + Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú Ag emlékplakett "SZG" jelzéssel (17,96g/0.835/43x43mm) T:AU kis patina, karc
31308.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF