Landkarten

Zahl der Lose: 88

Österreich-Ungarn in 4 Blättern - Ausztria-Magyarország 4 térképlapot a színezett rotációs fametszet, Stielers Hand-Atlas, Gotha, 1894. Justus Perthes 1-4 lapok kompletten. 406x330 mm, lapméret 475x380 mm Lapok szélén kisebb-nagyobb, nagyrészt a képet nem érintő szakadások. / Austria-Hungary on 4 maps complete set. Colored engraving, Stielers Hand-Atlas Gotha, Justus Perthes, 406x330 mm / 475x380 mm
15646.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

15647.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1840 Der Kaukasische Isthmus A Kaukázus J. Grassl rézmetszetű térképe / Map of the Caucasus engraving 29x23 cm
15648.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

1730 Matthäus Seutter: Regiae Celsitudinis Sabaudicae Status in quo Ducatus Sabaudiae Principat Pedemontium....Augsburg, 1730. Kézzel színezett rézmetszet. 56x50 cm Kis hiánnyal, szakadással / Map of Piemont and Italian areas. Hand colored etching with small holes. 56x50 cm
15649.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1942 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, 1:18 000 hajtásnyomokkal, 90x60 cm
15650.

Rufpreis:
2 000 HUF

Charte von Deutschland nach seiner Haupteintheilung (Gestochen von I. N. Champion). Német államok térképe. XIX. sz. első fele-közepe. Színezett részmetszet, papír. Kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 26x29 cm
15651.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 Mérai telek kézzel rajzolt térképe, Szétvált 22x60 cm
15652.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 Budapest Székesfőváros térképe utcajegyzékekkel. 1. Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Térképészet, 3. kiadás, kissé foltos, szakadt, hajtott, 83x94xcm.;  2. Budapest belterülete, 1:15.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtott, 37x41 cm.;  3. Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészet, 66+1 p. Kiadói papírkötés. Nem az eredeti utcanévjegyzék, hanem egy későbbi 1941-es kiadás. Kiadói kopott, kissé sérült kiadói mappában.
15654.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1960-90 össz. 12 db térkép: Budapest belterülete, Balaton, Csongrád megye, Nógrád megye, külföldi városok stb.
15655.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1913 Magyarremete község térképe. Hajtva. 24x22 cm
15656.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1913 Belényesújlak község térképe. Hajtva. 23x23 cm
15657.

Rufpreis:
800 HUF

1810 Máramaros vármegye térkép, Comitatus Máramarosiensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben. Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel. Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. Szép állapotban, paszpartuban. 29x22cm
15658.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF