Landkarten

Zahl der Lose: 88

1937 Névmutató Európa 1 : 6.000.000 mértékű térképéhez. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült.
15634.

Rufpreis:
2 000 HUF

Justus Perthes Taschenatlas der ganzen Welt. Erläuternder Text von Dr. Friedrich Tamß. Gotha, 1926, Justus Perthes, 95+(1) p.+ 24 (színes térképek) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15635.

Rufpreis:
3 000 HUF

1927 Budapest belterülete, 1:15,000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, hajtott, kis szakadással, 31x35 cm
15636.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Izrael műholdas térképe. 50x140 cm
15637.

Rufpreis:
4 000 HUF

1561 Polonia et Ungheria. Lengyelország és Magyarország térképe. Színezett rézmetszet, hátoldalán leírással Metsz. Franco Giacomo. Rézmetszet Megjelent: Rosaccio, G.: Ruscelli Geográfia...Velence, 1561,. Gastaldi 1548-as atlasza alapján, 190x250 mm
15638.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1900 Nyíregyháza rendezett tanácsú város térképe, rajzolta Bannwarth Th. Kartográfiai Intézete, "Apollo" Nyomda, lapszéli részben javított sérülésekkel, 37,5x29 cm
15639.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Ujvidék szabad királyi város térképe. Kidolgozta és kiadja: Vázsonyi József. Ujvidék, Cinkográfia "Ideal". sérült, szakadt, foltos, 26x33 cm
15640.

Rufpreis:
1 800 HUF

1853 Szepes megye térképe, kézzel rajzolt térkép, 23×34 cm
15641.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1930 Bakony térképe, 1:75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus, hajtott, 35x34 cm
15642.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Róma két kézzel rajzolt térképe. Ceruza, papír. / Hand drawn map of Rome 2 maps 40x30 cm
15643.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1978 Franciaország térképe, 1:1 750 000, 87×68 cm
15644.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Magyarország térképe a XVII. század végén (L'Ungaria nuovamente descritta, et accresciuta di Varie Notizie ...), reprint kiadás, bontatlan csomagolásban
15645.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF