Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 522
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3021648
31373
453
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "Szabó Kálmán 1886-1963 / Katona József Múzeum - Kecskemét 1986" Ag és bronz emlékérem pár (35,66g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 2318799
31374
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,83g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Adamo SF7 3021669
31375
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / SZOTE - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas Ag és bronz emlékérem (35,72g/0,835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina, bronz érem lakkozva 2936789
31376
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2959249
31377
453
Numismatik
2985470
31378
453
7500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36g/0.925/42.5mm) T:1- (PP) patina, ph.
3019122
31379
453
32000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" piedfort Ag emlékérem (71,41g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP41
3015774
31380
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" bronz és Ag emlékérem pár (35,88g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3015825
31381
453
14000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag és bronz emlékérem pár (35,59g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3017350
31382
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "U&C '88 Budapest 3rd Subway Conference on Underground and City / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3015956
31383
453
36000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" permen jelzett Ag, piedfort emlékérem (71,2g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3015958
31384
453
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF