31383.
Beendet 453. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
36 000 HUF
97,56 EUR, 112,50 USD
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" permen jelzett Ag, piedfort emlékérem (71,2g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)