Bücher: Technik

Zahl der Lose: 21

Bánki Donát: Gőzturbinák szerkesztési alapelvei. Bp. Pátria irodalmi vállalat és nyomdai részvénytársaság kiadása, 1905. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült.
18988.

Rufpreis:
1 000 HUF

NYK 74/75. Japán műszerkatalógus. Tokyo, Japan Pharmaceutical Equipment & Machinery Association. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés.
18989.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gera Jenő - Kerner Nándor: Magasnyomás. A magasnyomó gépmester szakmunkásképző iskola I-III. osztálya számára. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1040 példányban.
18990.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18991.

Rufpreis:
2 400 HUF

18992.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp., 2001, Osiris Kiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18993.

Rufpreis:
2 800 HUF

18994.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bányászati kézikönyv II. köt. Szerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959., Műszaki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18995.

Rufpreis:
1 000 HUF

18996.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF