Ditfurth, Moritz, Freiherr von (1840-1929): Benedek und die Taten und Schicksale der k. k. Nordarmee 1866. Erster Band. [I. köt.] Vom Ausbruch des Krieges bis zu der Schlacht bei Königgrätz. Wien, 1911, L. W. Seidel & Sohn, XVIII+300+(40) p. + 2 térkép-melléklet (Übersichskarte für die Operationen der k. k. Nordarmee im Jahre 1866.; Generalkarte des Operationsraumes). Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel; a lapok többsége felvágatlan, néhány lap kijár.
Vegyes csapattörténet, 5 kötet: Kis András: Az 1. hadosztály; A 6. hadosztály; A 16. gyalogezred; Tóth Sándor: A Budai Önkéntes ezred, Sárközi Sándor: Tűzércsapatok. 1945-1948. Bp., 1977-1980, Zrínyi. Kiadói kopott papírkötések.