Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 44

Kenyeres Dénes: Könnyűhelikopterek (Mi-1M, KA-26) története a magyar haderőben, 1961-1990. Kecskemét - Szentkirályszabadja - Börgönd. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2005., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
18434.

Rufpreis:
2 400 HUF

18435.

Rufpreis:
1 800 HUF

18436.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, olvasatlan, szép állapotban
18437.

Rufpreis:
1 200 HUF

DSV Fosten: Cuirassiers and heavy cavalry. London, Almark. Kiadói papírkötésben
18438.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ditfurth, Moritz, Freiherr von (1840-1929): Benedek und die Taten und Schicksale der k. k. Nordarmee 1866. Erster Band. [I. köt.] Vom Ausbruch des Krieges bis zu der Schlacht bei Königgrätz. Wien, 1911, L. W. Seidel & Sohn, XVIII+300+(40) p. + 2 térkép-melléklet (Übersichskarte für die Operationen der k. k. Nordarmee im Jahre 1866.; Generalkarte des Operationsraumes). Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel; a lapok többsége felvágatlan, néhány lap kijár.
18439.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes csapattörténet, 5 kötet:  Kis András: Az 1. hadosztály; A 6. hadosztály; A 16. gyalogezred; Tóth Sándor: A Budai Önkéntes ezred, Sárközi Sándor: Tűzércsapatok. 1945-1948. Bp., 1977-1980, Zrínyi. Kiadói kopott papírkötések.
18440.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

M. Szabó Miklós: A Zrínyi Miklós Katonai Akadémia története. 1970-1979. Bp., 2010., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés
18441.

Rufpreis:
800 HUF

18442.

Rufpreis:
800 HUF
10

18443.

Rufpreis:
800 HUF

18444.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

18445.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF