Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 44

Kulis, B. M.: A második front c. könyv térképmellékletei. Bp., [1962], Zrínyi. 48 db térkép. (Komplett!) Kiadói, kissé sérült kartondobozban, a térképek jó állapotban.
18422.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lovas Dániel (szerk.): Hazatérnek... 1914-2014. A magyar katona 1914-1918. A szerkesztő, Lovas Dániel által ALÁÍRT példány! Kecskemét, 2014, Kecskeméti Lapok Kft - Kecskeméti Katona József Múzeum. 184p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18423.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Magyar Királyi Honvédség - Csendőrség - rendeleteinek tára. 1874. évtől 1912. aug. hó 30-ig. Az új véderőtörvény - az új katonai bűnvádi perrendtartás tárgymutatós átnézete. Összeáll.: Scherer Károly főhadnagy, m. kir. szatmári 12. honvéd gyalogezredben. Szatmárnémeti, 1912., nyn., 176 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a borítón és a gerincen kis szakadással.
18424.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révész Tamás: Repülőtér az Alpokalján. A szombathelyi katonai repülőtér története (és további adatok a magyar katonai repülés történetéhez). Bp., 2006, Kutató Diákokért Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18425.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Kozma Miklós: Egy csapattiszt naplója 1914-1918. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18426.

Rufpreis:
3 000 HUF

Juhász Gyula: A háború és Magyarország 1938-1945. DEDIKÁLT példány. Kérdőjel sorozat. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
18427.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Beragasztott aláírással. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, benne számos újságkivágással, jó állapotban.
18428.

Rufpreis:
2 800 HUF

A M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár iratanyagának áttekintése. Bp., 1930, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár Főigazgatósága, 308 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, javított.
18429.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Seebauer Imre: A katonai vezetés fogalmának, a katonai vezetéselmélet tárgyának és vizsgálati módszerének rendszerszemléletű megközelítése. A szerző, Seebauer Imre (1932-) által DEDIKÁLT! 209 p. Bp., é.n., Zrínyi Miklós Katonai Akadémia. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
18430.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rózsás József, vitéz, őrnagy: Katonai írásmód, ügyvitel és szónoklat. /Magyarosan, katonásan 2./ Bp., 1940. Stádium. 191 p. Kiadói papírborítóban
18431.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katonadalok. Bp., é.n. Mátyás könyvkiadó 32p. Modern papírborítóval
18432.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenyeres Dénes: L-29 Delfin típusú kiképző-és felderítő-repülőgépek a magyar néphadseregben 1964-1984.között. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2011., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
18433.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF