Kulis, B. M.: A második front c. könyv térképmellékletei. Bp., [1962], Zrínyi. 48 db térkép. (Komplett!) Kiadói, kissé sérült kartondobozban, a térképek jó állapotban.
Lovas Dániel (szerk.): Hazatérnek... 1914-2014. A magyar katona 1914-1918. A szerkesztő, Lovas Dániel által ALÁÍRT példány! Kecskemét, 2014, Kecskeméti Lapok Kft - Kecskeméti Katona József Múzeum. 184p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Magyar Királyi Honvédség - Csendőrség - rendeleteinek tára. 1874. évtől 1912. aug. hó 30-ig. Az új véderőtörvény - az új katonai bűnvádi perrendtartás tárgymutatós átnézete. Összeáll.: Scherer Károly főhadnagy, m. kir. szatmári 12. honvéd gyalogezredben. Szatmárnémeti, 1912., nyn., 176 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a borítón és a gerincen kis szakadással.
Révész Tamás: Repülőtér az Alpokalján. A szombathelyi katonai repülőtér története (és további adatok a magyar katonai repülés történetéhez). Bp., 2006, Kutató Diákokért Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Beragasztott aláírással. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, benne számos újságkivágással, jó állapotban.
A M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár iratanyagának áttekintése. Bp., 1930, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár Főigazgatósága, 308 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, javított.
Seebauer Imre: A katonai vezetés fogalmának, a katonai vezetéselmélet tárgyának és vizsgálati módszerének rendszerszemléletű megközelítése. A szerző, Seebauer Imre (1932-) által DEDIKÁLT! 209 p. Bp., é.n., Zrínyi Miklós Katonai Akadémia. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.