Stich

Zahl der Lose: 59

Arthur von Ramberg (1819-1875) után, Alexander Rosdorf (1820-1909) metszése: Lady Milford, 1859. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17,5x13 cm
10804.

Rufpreis:
2 000 HUF

C. Müller után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: A mézeshetek után (nach den Flitterwochen), 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
10805.

Rufpreis:
2 000 HUF

H Lauterbach után, William French (1815-1898) metszése: Villach, Ausztria, 1850-60 körül. Színes acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 14x21,5 cm
10806.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm
10807.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Watteau festménye után, William French (1815-1898) metszése: Der Mignon, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
10808.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1850-1900 15 db metszet, klf. témákban (bécsi részletek, Habsburg császári udvar, militária stb.). Klf. technikák (rézkarc, rotációs fametszet stb.), papír. Jelzés nélkül vagy jelzet. Részben újságokból kiemelve és részben sérült. Klf. méretekben.
10809.

Rufpreis:
3 000 HUF

1827 Turner: Don Quijote London, Ackerman. Nagy méretű rézmetszet.31x48 cm Üvegezett, sérült fa keretben
10810.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Henri Duval Dampierre (1580-1620) generális, metszet, üvegezett fa keretben, 17,5×13,5 cm
10811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meyers Konversations-Lexikon negyedik kiadásából származó részletek, metszetek, mellékletek
10812.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1840-1860 18 db főként német területeket bemutató metszet (der Schreckenstein, Paulinzella, Ruins of Falkenberg, stb.), 13×19 cm
10813.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
10814.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF