Stich

Zahl der Lose: 59

cca 1850 Kiskőszeg látképe, Battina an der Donau, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, jelzés nélkül, 10x14,5 cm
10768.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10769.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária ábrázolások Pozsony környéki templomokból, 2 db rézmetszet, papír, az egyik jelzett a metszeten, 18x11 cm körüli méretben
10770.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

cca 1835 Szűz Mária ábrázolások Nyitra környéki (Felvidék) templomokból, 2 db rézmetszet, papír, kissé foltos lapszélekkel, 16,5x11 cm
10771.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

10772.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10773.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
10774.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
10775.

Rufpreis:
3 000 HUF

Semmelweis Ignác rézmetszetű portréja. cca 1860 s: L. Doby. Paszpartuban 26x19 cm
10776.

Rufpreis:
6 000 HUF

1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel
10777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Madarak, bagolyfélék (Vögel IX.). Kézzel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm
10778.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Marastoni jelzéssel: Szerelmespár. Rézkarc, papír. Lapszéli szakadásokkal. 12x15 cm
10779.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF