Stich Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2853692
10768
452
Engravings
cca 1850 Kiskőszeg látképe, Battina an der Donau, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, jelzés nélkül, 10x14,5 cm
1102872
10769
452
36000
Engravings
3005071
10770
452
Engravings
cca 1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária ábrázolások Pozsony környéki templomokból, 2 db rézmetszet, papír, az egyik jelzett a metszeten, 18x11 cm körüli méretben 3012125
10771
452
Engravings
cca 1835 Szűz Mária ábrázolások Nyitra környéki (Felvidék) templomokból, 2 db rézmetszet, papír, kissé foltos lapszélekkel, 16,5x11 cm 2992008
10772
452
42000
Engravings
2749981
10773
452
Engravings
2766168
10774
452
Engravings
Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
2830429
10775
452
Engravings
Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
2992567
10776
452
Engravings
Semmelweis Ignác rézmetszetű portréja. cca 1860 s: L. Doby. Paszpartuban 26x19 cm
2696394
10777
452
Engravings
1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel 3012691
10778
452
Engravings
Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Madarak, bagolyfélék (Vögel IX.). Kézzel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm 3011505
10779
452
Engravings
Marastoni jelzéssel: Szerelmespár. Rézkarc, papír. Lapszéli szakadásokkal. 12x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF