Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743995
18705
452
Books: Gastronomy and Gardening
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
2743990
18706
452
Tolnai Kálmán: Ínyencek üstje. Bp., 1986., Népszava. Nika Ferenc fotóival. Egészvászon kötés.
2804215
18707
452
2984791
18708
452
Monego, Markus del: A bor lelke. 2003, Opus. Kiadói kartonált kötés, kopásnyomokkal.
2912851
18709
452
Lestyán Sándor: Utazás a fehér asztal körül. Bp., 1990. Keresk. és idegenforg. továbbképző vállalat. Kiadói vászonkötésben
2949532
18710
452
D. C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Egy orvos életműve: kísérletek és tanulmányok. Ford.: Szabados András. Bukarest, én., Apimondia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón kis szakadással.
2965658
18711
452
Trogmayer Ottó: Eszi, nem eszi. Bp., 2009, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés.
2985957
18712
452
2620904
18713
452
Vegyes könyvtétel, 3 db: 101 hasznos ötlet: A bonsai, Martinovich-Folk: Dísznövények gyógyítása, Rápóti-Romváry: Gyógyító növények. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, egy kissé sérült kötéssel.
3011127
18714
452
Tolnai Kálmán: Gombagyűjtők szakácskönyve. I-II. köt. (Minikönyv). Bp., 1984, Nyomdaipari Grafikai Vállalat (Ságvári Nyomda). Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (147./500 és 110./500) példányok. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF