Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

18953.

Rufpreis:
10 000 HUF

18954.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett harmadik népies kiadás. Bp., [1900], Athenaeum, 474 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, köztük Vaszary János, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Vágó Pál és mások műveivel. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
18955.

Rufpreis:
6 000 HUF

18956.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orsi Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Misztikus regény. Passaic (New Jersey, USA),(1983), Szolária Publishing,(Apollo Printing and Bindery-ny.), 411 p. A borító Pecsenke József munkája. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban.
18957.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő által ALÁÍRT példány! Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18958.

Rufpreis:
5 000 HUF

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, P. Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által ALÁÍRT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18959.

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágvölgyi Péter: A tipográfia mestersége számítógéppel. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18960.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1889, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, sérült gerinc, kijáró lapok, kopottas állapotban.
18961.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

18962.

Rufpreis:
5 000 HUF

18963.

Rufpreis:
2 000 HUF

18964.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF