https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 97

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
NDK 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" fém emlékérem T:2 GDR 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" metal commemorative medallion C:2
1
32731.

NDK 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" fém emlékérem T:2 GDR 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" metal commemorative medallion C:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU
1
32732.

Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
1
32733.

Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1979. "Miltred Scheel / Német Rákszűrés" kétoldalas fém emlékérem, peremén "az életért" beütés (30mm) T:1- German Democratic Republic 1979. "Miltred Scheel / German cancer screening" two-sided metal commemorative medallion, "for the sake of life" text in the edge (40mm) C:AU
1
32734.

Német Demokratikus Köztársaság 1979. "Miltred Scheel / Német Rákszűrés" kétoldalas fém emlékérem, peremén "az életért" beütés (30mm) T:1- German Democratic Republic 1979. "Miltred Scheel / German cancer screening" two-sided metal commemorative medallion, "for the sake of life" text in the edge (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság ~1980. "Christopher Columbus, Amerika felfedezője" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-kis patina German Democratic Republic ~1980. "Christopher Columbus, America's exlporer" two-sided commemorative bronze medallion (30mm) small patina
1
32735.

Német Demokratikus Köztársaság ~1980. "Christopher Columbus, Amerika felfedezője" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-kis patina German Democratic Republic ~1980. "Christopher Columbus, America's exlporer" two-sided commemorative bronze medallion (30mm) small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 1233-1983" jelzett meisseni porcelán érem (65mm) + 1985. "Lipcsei vásárok / Meissen 1710-1985" jelzett meisseni porcelán érem (41mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "Frohburg 1233-1983" hallmarked meissen porcelain medallion (65mm) + 1985. "Leipziger Messen / Meissen 1710-1985" hallmarked meissen porcelain medallion (41mm) C:UNC
1
32736.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 1233-1983" jelzett meisseni porcelán érem (65mm) + 1985. "Lipcsei vásárok / Meissen 1710-1985" jelzett meisseni porcelán érem (41mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "Frohburg 1233-1983" hallmarked meissen porcelain medallion (65mm) + 1985. "Leipziger Messen / Meissen 1710-1985" hallmarked meissen porcelain medallion (41mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK 1987. "Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche" fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. "Berlin's oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche" metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP
1
32737.

NDK 1987. "Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche" fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. "Berlin's oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche" metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
1
32738.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
1
32739.

Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
1
32740.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
1
32741.

NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina
1
32742.

NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse