https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 97

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lengyelország 1982. "Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok Poland 1982. "800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case
1
32719.

Lengyelország 1982. "Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok Poland 1982. "800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "Bem József 1794-1850" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina Poland ND "Józef Bem 1794-1850" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU patina
1
32720.

Lengyelország DN "Bem József 1794-1850" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina Poland ND "Józef Bem 1794-1850" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU
1
32721.

Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
1
32722.

Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Labdarúgás" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Football" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
1
32723.

Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Labdarúgás" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Football" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin" 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat German Democratic Republic 1967. "Berlin" 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint
1
32724.

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin" 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat German Democratic Republic 1967. "Berlin" 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Wartburg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem (67mm,63mm) T:1- folt Germany Democratic Republic 1967. "Wartburg" 2xdiff hallmarked porcelain commemorative medallion (67mm,63mm) CAU spotted
1
32725.

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Wartburg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem (67mm,63mm) T:1- folt Germany Democratic Republic 1967. "Wartburg" 2xdiff hallmarked porcelain commemorative medallion (67mm,63mm) CAU spotted

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1968. "Max von Pettenkofer" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:1- GDR 1968. "Max von Pettenkofer" two-sided silver-plated commemorative medallion (40mm) C:AU
1
32726.

Német Demokratikus Köztársaság 1968. "Max von Pettenkofer" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:1- GDR 1968. "Max von Pettenkofer" two-sided silver-plated commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Meisseni Bornapok" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. "Wine Festival Meissen" two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU
1
32727.

~1970-1980. "Meisseni Bornapok" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. "Wine Festival Meissen" two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra" porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. "Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory" porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
1
32728.

~1980. "Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra" porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. "Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory" porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. "Német Higiéné Múzeum" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem (29mm) T:1- German Democratic Republic ~1970-1980. "Deutsches Hygienemuseum" two-sided Meissen ceramic commemorative medallion (29mm) C:AU
1
32729.

Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. "Német Higiéné Múzeum" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem (29mm) T:1- German Democratic Republic ~1970-1980. "Deutsches Hygienemuseum" two-sided Meissen ceramic commemorative medallion (29mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
1
32730.

Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse