Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.
Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.