Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 117

18349.

Rufpreis:
1 400 HUF

18350.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18351.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bethlen Miklós önéletírása I-II. Bp., 1955. Szépirodalmi. Magyar Századok sorozat. Kiadói egászvászon kötés, papírborítóval
18352.

Rufpreis:
1 800 HUF

Glatz Ferenc: AZ 1944. év históriája - História évkönyv 1984, kissé sérült papírkötés
18353.

Rufpreis:
1 200 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
18354.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bibl, Viktor: Lügen der Geschichte. Hellerau, 1931, Avalun-Verlag, 311 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a lapokon helyenként ázásnyommal.
18355.

Rufpreis:
1 600 HUF

18356.

Rufpreis:
1 000 HUF

18357.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF