Drucksachen

Zahl der Lose: 401

1936 HAFA (Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, fotó-mozilaboratórium) képes árjegyzék katalógus. Benne gazdag fénykép, mozivetítő, kamera, rádió, stb illusztrációkkal +boríték
16917.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 CORVIN áruház kétoldalas élelmiszer árjegyzék lapja
16918.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A budapesti IV. kerületi községi Eötvös József Gimnázium nyolcvanegyedik értesítője az 1935-36. iskolaévről. Bp., Franklin-ny., 79+(1) p. + 3 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
16919.

Rufpreis:
1 400 HUF

16920.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 A Bajusz György Dr.-né Kossányi Edit és tanártársai nyilv. jogú leánygimnáziumának értesítője az 1936-37. iskolai évről. Bp., Szepes és Urbányi-ny., 37+(3) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, kisebb gyűrődésekkel.
16921.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Ungváry József faiskola árjegyzék, megrendelőlappal, borítékkal.
16922.

Rufpreis:
2 400 HUF

16923.

Rufpreis:
1 200 HUF

16924.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Film, Színház, Irodalom I. évf. 1. sz. (induló szám), 1938. december 22-29. Bp., Athenaeum-ny., 128 p. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, keresztrejtvénnyel. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
16925.

Rufpreis:
4 000 HUF

1938 Munka kultúrbeszámoló X. évfolyamának 61. száma, szerk.: Kassák Lajos
16926.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1938 "Baleset ellen védekezz", reklámos előjegyző zsebnaptár, kitöltetlen
16927.

Rufpreis:
1 400 HUF

1938 Pécs, kihajtható prospektus
16928.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF