1936 HAFA (Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, fotó-mozilaboratórium) képes árjegyzék katalógus. Benne gazdag fénykép, mozivetítő, kamera, rádió, stb illusztrációkkal +boríték
1936 A budapesti IV. kerületi községi Eötvös József Gimnázium nyolcvanegyedik értesítője az 1935-36. iskolaévről. Bp., Franklin-ny., 79+(1) p. + 3 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
1937 Fébé naptár az 1937. évre. Apró elmélkedések, hasonlatok az év minden napjára. Bp., Fébé Ev. Diakonissza Anyaház Könyv- és Papírkereskedése. Egészvászon-kötésben.
1937 A Bajusz György Dr.-né Kossányi Edit és tanártársai nyilv. jogú leánygimnáziumának értesítője az 1936-37. iskolai évről. Bp., Szepes és Urbányi-ny., 37+(3) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, kisebb gyűrődésekkel.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1938 Film, Színház, Irodalom I. évf. 1. sz. (induló szám), 1938. december 22-29. Bp., Athenaeum-ny., 128 p. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, keresztrejtvénnyel. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.