Drucksachen

Zahl der Lose: 401

1933-1943 2 db újság és 2 db újságkivonat Herczeg Ferencről
16905.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1933-1960 Vegyes mozi tétel, 7 db, 3 db jegy, 3 db prospektus, Halló I. évf. 5. sz.
16906.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1934 New England (USA), 2 db angol nyelvű, képes idegenforgalmi prospektus / Illustrated touristic booklets
16907.

Rufpreis:
2 400 HUF

1934 "Hé!... Osztrák sógor, német bajtárs!! az Istenért...!!!" Ráttkay-R[adich] Kálmán írása, különlenyomat a Magyar Dolgozó 1934. augusztusi számából. Kis lapszéli sérüléssel, levélként feladva, 42x29 cm
16908.

Rufpreis:
800 HUF

16909.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Rajzolatok a' Táras Élet és Divatvilágból, 19. szám, Pest, 1835. márc. 7. Szerk.: Munkácsy [János]. Benne Kuthy Lajos, Csató Pál és mások írásaival. Sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal, 110-116 p.
16910.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1935 Róma nevezetességei, 20 db fotónyomat, több nyelven feliratozva, lapra kasírozva, lapméret: 28x21 cm / Rome's sights and monuments, 20 photos
16911.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1935 Meghívó a Hungária MTE XXIII. Concordia Corporacio táncestélyére
16912.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1935-1940 Almafajták, 3 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., hátoldalukra ragasztott leírássokkal, 24,5x16,5 cm
16913.

Rufpreis:
1 600 HUF

16914.

Rufpreis:
12 000 HUF

1936 Erdősi Károly: Múmiák és minarétek című könyvének eredeti borítója
16915.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Mysterien-Festspiele am Goetheanum, Dornach-Basel, Frühjahr-Sommer 1936. Kihajtható, képes ismertető és programfüzet, német és francia nyelven, kihajtva: 45x19 cm
16916.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF