Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 351

Szecessziós ezüst tálka. kopott aranyozással. Jelzett 34 g d: 11,5 cm
20136.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő jelzett 16,85 g
20137.

Rufpreis:
4 000 HUF

20138.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

20139.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,6 g
20140.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 12,1 g
20141.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 21 cm, nettó: 22,9 g
20142.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Arany (Au) 14K talpas fülbevalópár, jelzett, h: 0,8 cm, nettó: 0,9 g
20143.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc szőlőfürt medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 2,8×1,2 cm, nettó: 9,3 g
20144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany (Au) 14K ametisztköves fülbevalópár, jelzett, 1,7×0,5 cm, bruttó: 2,1 g
20145.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) duplaszálas karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 10,2 g
20146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) golyós nyaklánc áttört kereszt medállal, jelzett, h: 50 cm, 5×2,6 cm, nettó: 13,7 g
20147.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF