Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969027
20136
448
Jewellery and precious metal items
Szecessziós ezüst tálka. kopott aranyozással. Jelzett 34 g d: 11,5 cm 2973271
20137
448
Ezüst (Ag) karkötő jelzett 16,85 g 2819244
20138
448
30000
2819234
20139
448
44000
2953088
20140
448
4200
Ezüst(Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,6 g 2953113
20141
448
5500
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 12,1 g
2953099
20142
448
11000
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 21 cm, nettó: 22,9 g 2940098
20143
448
15000
Arany (Au) 14K talpas fülbevalópár, jelzett, h: 0,8 cm, nettó: 0,9 g
2907721
20144
448
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc szőlőfürt medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 2,8×1,2 cm, nettó: 9,3 g 2940134
20145
448
34000
Arany (Au) 14K ametisztköves fülbevalópár, jelzett, 1,7×0,5 cm, bruttó: 2,1 g 2907829
20146
448
Ezüst(Ag) duplaszálas karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 10,2 g 2907725
20147
448
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc áttört kereszt medállal, jelzett, h: 50 cm, 5×2,6 cm, nettó: 13,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF