Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31158.

Rufpreis:
1 000 HUF

31159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem kapszulában (42mm) T:1-
31160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Kossuth Lajos - Leghívebb magyar / MDF" ezüstözött fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel, eredeti kissé kopott tokban (42mm) T:2 (eredetileg PP)
31161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "A Budavári Mátyás-templom segítséget kér / Bomba merénylet 1994. Júl. 23." kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina, fo.
31162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Aggházy Kamil és Gabányi János alapítók / HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Magyar Örökség díj - Alapítva 1918-ban" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (34,11g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közgazdasági és Közlekedési Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel (34,16g/0.925/42,5mm) T:AU (eredeitleg PP) patina
31164.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
31165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Búza Barna (1920-2010) ~1970-1980. "Beremendi Cementgyár" egyoldalas bronz plakett (66,5x37mm) T:AU
31166.

Rufpreis:
6 000 HUF

Búza Barna (1920-2010) 1990. "EGIS - A 30 éves hűségért, munkáért" bronz plakett "Némethné Fegyveres Judit" gravírozással, eredeti tokban (132x74mm) T:1
31167.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF