1930-1931 Jézusom, örömöm. Havi folyóirat. Kiadja a Budapesti Országos Közp. Oltáregyesület. XVI. évf. 1-10. számai egybekötve, 1930. szeptember - 1931. június. Bp., Stephaneum-ny., 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, köztük Márton Lajos munkáival. Korabeli félvászon-kötésben.
Breviarium Romanum [...] Editio XVII juxta typicam. Amplificata XV. Ratisbonae, 1937, Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói egészbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, kopott állapotban, meglazult kötéssel, ex librissel az első lapon.