Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2888047
12749
440
Flea Market
Solingen pedikűr fogó, kopásokkal, h: 12 cm 2798537
12750
440
Flea Market
Tenyésztett gyöngy és korall nyaklánc, aranyozott ezüst kapoccsal, h: 42 cm
2798429
12751
440
Flea Market
Vegyes bizsu ékszer tétel
2889249
12752
440
Flea Market
MALÉV Hotel Napfény Pannonia Siófok dísz, szállodai kulcstartó, kopott, d: 8 cm
2851256
12753
440
Flea Market
1949 "Weltmächte einigt Euch - Internationaler Sozialistischer Frauentag", német Nemzetközi Szocialista Nőnap fém kitűző, d: 37 mm 2798397
12754
440
Flea Market
Fehér-piros bizsu nyaklánc, részben tenyésztett gyöngyből, h: 40 cm
2798392
12755
440
Flea Market
Kék-fehér bizsu nyaklánc, részben tenyésztett gyöngyből, h: 42 cm
2798401
12756
440
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, h: 50 cm
2714062
12757
440
Flea Market
Régi dugattyús töltőtoll, kopott, h: 13 cm
2886945
12758
440
Flea Market
Orvosi karmos fogó és szardínia villa, fogó: nikkelezett fém, rugós szerkezettel, h: 12,5 cm; villa: ezüstözött alpakka, ismeretlen fémjel, kopott, h: 13,5 cm 2886940
12759
440
Flea Market
Figurális tojásvágó, kakasos motívummal, fém, kis kopással, h: 13 cm 2888065
12760
440
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF