Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2892589
12581
440
Flea Market
Retro üveg likőrös készlet, kopásokkal, m: 28 cm, poharak: 5 cm, jelzés nélkül
2892616
12582
440
Flea Market
cca 1880 díszkönyv, kulccsal zárható, réz és ezüstözött réz veretekkel, korabeli bejegyzésekkel, korának megfelelő állapotban, 26x17 cm 2849786
12583
440
Flea Market
3 db bársony terítő, tűgobelin, jelzéssel 2862633
12584
440
Flea Market
Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréja, modern nyomat, Dekoratív, ovális fa képkeretben. 26x20 cm 2867854
12585
440
Flea Market
3 db MALÉV retró táska: egy utazó bőrönd (sötétkék / feketés szín), két kézi- ill. válltáska (fehér és sötétkék színben). Szintetikus anyag, koruknak megfelelő, sérülésmentes állapotban, helyenként kisebb kopásnyomokkal, 41x36x15 cm és 31x28x11 cm közötti méretben
2791430
12586
440
14000
Flea Market
Zsolnay retro pöttyós kávés kanna és tejkiöntő. Jelzett, hibátlan 18 cm, 11 cm 2744072
12587
440
Flea Market
2853482
12588
440
Flea Market
2 db üveg zsebpohár és 1 db zománcozott, kopásnyomokkal, m: 6,5 és 10 cm
2853143
12589
440
Flea Market
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
2773667
12590
440
900
Flea Market
4 db különféle retró kartondoboz, vegyes méretben és állapotban
2854816
12591
440
Flea Market
100 éves MTK jubileumára kupa, jó állapotban, m: 18,5 cm
2684426
12592
440
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF