Flohmarkt

Zahl der Lose: 542

Retro üveg likőrös készlet, kopásokkal, m: 28 cm, poharak: 5 cm, jelzés nélkül
12581.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 díszkönyv, kulccsal zárható, réz és ezüstözött réz veretekkel, korabeli bejegyzésekkel, korának megfelelő állapotban, 26x17 cm
12582.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

3 db bársony terítő, tűgobelin, jelzéssel
12583.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréja, modern nyomat, Dekoratív, ovális fa képkeretben. 26x20 cm
12584.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db MALÉV retró táska: egy utazó bőrönd (sötétkék / feketés szín), két kézi- ill. válltáska (fehér és sötétkék színben). Szintetikus anyag, koruknak megfelelő, sérülésmentes állapotban, helyenként kisebb kopásnyomokkal, 41x36x15 cm és 31x28x11 cm közötti méretben
12585.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay retro pöttyós kávés kanna és tejkiöntő. Jelzett, hibátlan 18 cm, 11 cm
12586.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12587.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db üveg zsebpohár és 1 db zománcozott, kopásnyomokkal, m: 6,5 és 10 cm
12588.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
12589.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 db különféle retró kartondoboz, vegyes méretben és állapotban
12590.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

100 éves MTK jubileumára kupa, jó állapotban, m: 18,5 cm
12591.

Rufpreis:
12 000 HUF

Machate, h: 57 cm
12592.

Machate, h: 57 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF