Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 382

10326.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hölgy kalapban. Vegyes technika, karton. Jelzett. 69,5x50 cm
10327.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szekeres Béla (Budapest, 1890 - ?): Asszonyok a tájban. Olaj, tempera, papír, üvegezett keretben. Jelezve balra lent: Szekeres B. 46x50 cm.  "Festő, grafikus. Tanulmányait az Iparművészeti Főiskolán végezte. 1911-1912-ben Rio de Janeiró-ban dolgozott. Olaszországi hadifogsága után, 1919-től működött Budapesten. Több kiállításon vett részt, ahol tájképeit és alakos kompozícióit mutatta be. Egy műve a Magyar Nemzeti Galériában található. "
10328.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm.
10329.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Székely Erzsébet (1887-1979), erdélyi festő: Téli hangulat, 1977. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×32 cm
10330.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10331.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm
10332.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×47 cm.
10333.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Takács Zoltán (1940-): Halászbástya. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva, Takács Zoltán autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 19x29 cm.
10334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 10×14 cm
10335.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10336.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
10337.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF