Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 382

Stettner Béla (1928-1984): Anya, 1982. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, 71/100 számozással, 9×9 cm
10314.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Stéhlik János (1942-2021): Kies táj. Lavírozott tus, papír, jelzett, hátoldalán Stéhlik János autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, 35,5×37 cm
10315.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sugár Gábor (1976-): Színes formák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
10316.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10317.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Vladimír (1905-1991): Átkelés (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány VI/XV E.A. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapon apró foltokkal, 29×39 cm
10318.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10319.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10320.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10321.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10322.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
10323.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10324.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szász Endre (1926-2003): Női arc, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm
10325.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF