https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 382
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2886982
10314
440
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stettner Béla (1928-1984): Anya, 1982. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, 71/100 számozással, 9×9 cm 2887441
10315
440
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stéhlik János (1942-2021): Kies táj. Lavírozott tus, papír, jelzett, hátoldalán Stéhlik János autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, 35,5×37 cm 2805618
10316
440
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Színes formák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10317
440
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2821205
10318
440
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Vladimír (1905-1991): Átkelés (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány VI/XV E.A. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapon apró foltokkal, 29×39 cm 2889229
10319
440
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×12,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2729384
10320
440
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2850959
10321
440
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista hölgy. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749881
10322
440
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy lapon: Toborzó és farkaskaland. Tus, papír, jelezve jobbra lent, apró folttal, paszpartuban, 20x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749991
10323
440
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749862
10324
440
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy paszpartun: Női portré. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent, 10,5×9 cm és férfi portré, tus, papír, jelezve jobbra lent, 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2845666
10325
440
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női arc, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse