Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 382

Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm
10097.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 49x40 cm.
10098.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gáborjáni Szabó Kálmán: Miskolc, Avasi torony (XIV. sz.). Fametszet, papír, jelzett am etszeten. Kissé foltos. A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Budapest, 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). 15x10 cm. Üvegezett fakeretben
10099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gádor Emil (1911-1998): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Gádor Emil autográf ajándékozási soraival Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 25x16 cm
10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 22×19 cm
10101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Görög Rezső (1930-?): Reggel a vízen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x38 cm
10102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gráber Margit (1896-1993): Csendélet, 1982. Pasztell, papír jelzett, kartonra kasírozva. 50×65 cm.
10103.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
10104.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
10105.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Szentháromság tér. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm
10106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm
10107.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10108.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF