Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735917
10097
440
Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm 2866955
10098
440
75000
Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 49x40 cm.
2722702
10099
440
Gáborjáni Szabó Kálmán: Miskolc, Avasi torony (XIV. sz.). Fametszet, papír, jelzett am etszeten. Kissé foltos. A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Budapest, 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). 15x10 cm. Üvegezett fakeretben 2887828
10100
440
Gádor Emil (1911-1998): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Gádor Emil autográf ajándékozási soraival Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 25x16 cm 2806442
10101
440
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 22×19 cm
2890091
10102
440
Görög Rezső (1930-?): Reggel a vízen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x38 cm
2839203
10103
440
42000
Gráber Margit (1896-1993): Csendélet, 1982. Pasztell, papír jelzett, kartonra kasírozva. 50×65 cm. 2839188
10104
440
42000
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
2805645
10105
440
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
2805660
10106
440
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Szentháromság tér. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm
2786019
10107
440
26000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm
2763259
10108
440
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF