https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 382
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2760397
10072
440
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Doór Ferenc (1918-2015): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 47x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2887712
10073
440
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Drégely László (1932-1990): Fekete tulipán, fehér madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Drégely László autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 10×10 cm 2781143
10075
440
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2653347
10076
440
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Tópart. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 16,5x24 cm 2851441
10077
440
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulp dr. asztrál testet vizsgál. Computer print, papír, jelzett, számozott: 3/14, 25x35 cm. Üvegezett kereteben / computer print on paper, signed, numbered: 25x35, framed 2711872
10078
440
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2887128
10079
440
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)
Das Lot is nicht erreichbar
2888136
10080
440
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi Tibor (1961-): Könnyed szárnyak. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 35x35 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2825780
10081
440
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2705988
10082
440
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.
Das Lot is nicht erreichbar
2734702
10083
440
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2773065
10084
440
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse