Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 338

1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina
31214.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1987. "Hajléktalanok Nemzetközi Éve" kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
31215.

Rufpreis:
2 000 HUF

31216.

Rufpreis:
1 800 HUF

1988. "Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet 40 év - Pusztaföldvár 1948-1988." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:1- kis patina
31217.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0,999/42,5mm) T:PP
31218.

Rufpreis:
10 000 HUF

31219.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

1990. "Cházár András 1745-1816 / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" kétoldalas bronz emlékérem (90mm) T:2 kis patina, ü.
31220.

Rufpreis:
4 000 HUF

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31221.

Rufpreis:
2 000 HUF

31222.

Rufpreis:
6 000 HUF

1994. "Protestáns Tábori Püspökség - Istenért és Hazáért" jelzett Ag emlékérem tokban (31,09g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina
31223.

Rufpreis:
8 000 HUF

1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31224.

Rufpreis:
1 400 HUF

1996. "INKO Fórum 1996" kétoldalas, öntött Br emlékérem. Szign: GBK(?) (~100mm) T:2
31225.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF