Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 338

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
31118.

Rufpreis:
1 000 HUF

31119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN Szocreál tudomány témájú aranyozott fém plakett (78mm) T:1-,2
31120.

Rufpreis:
800 HUF

Zala Tibor (1920-2004) ~1960-1980. "Osztapenko kapitány 1918-1944 / XI. kerület fejlesztéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon Váci Mihály "Még nem elég" című versének részletével (82mm) T:AU
31121.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zubivits-Győrkös Erzsébet (1948-) 1999. "A váci csata 150. évfordulójára - Váci éremgyűjtők 1965-1999" bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC patina csak 50db! R!
31122.

Rufpreis:
12 000 HUF

1930. "Sanctus Emericus (Szent Imre) 1030-1930" ezüstözött fém lemezérem (40mm) keretben (50mm), hátoldalán támasztóval T:AU patina
31123.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "Szorgalom és jó erényért / Gyüjts a jövöért" bronz medál füllel (23mm) T:XF
31124.

Rufpreis:
3 000 HUF

1931. "Borúra derű (Jedlik Ányos-díj) bronz érdemérem hátoldalán " A Magyar Tudományos Akadémia Hunyady Sándornak (drámaírónak) 1931." gravírozással (45mm) T:XF patina
31125.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

31126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1936. "Vivát Béla Xavér a nagy skót telivér" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (57mm) T:AU
31127.

Rufpreis:
3 000 HUF

1936. "Nemzeti Lovarda Egylet - Siófok 1936. jun. 6-9" ezüstözött bronz emlékérem (39mm) T:XF patina
31128.

Rufpreis:
4 000 HUF

31129.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF