Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704799
31238
439
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2005. "Kecskemét - Malom" bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:1 2876156
31239
439
Numismatik
2011. "Liszt Ferenc 1811-1886 - A zongoravirtuóz / Liszt Ferenc emlékév" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC (PP) ujjlenyomat
2770622
31240
439
Numismatik
JN: "Tiszapalkonya November 7 mgtsz - A közös munkával telt évek emlékére" bronz emlékérem egyoldalas. 90 mm, T: 2 patina
2820554
31241
439
11000
Numismatik
"Férfi portré" egyoldalas bronz plakett festett fa posztamensen feloldatlan (129x100mm) T:1-
2874433
31242
439
Numismatik
DN "Budapest Hilton" jelzett Ag emlékérem (12,53g/0.640/32mm) T:UNC (PP) kis patina, ujjlenyomat
2882676
31243
439
Numismatik
DN "Budapest Hilton" Ag emlékérem, jelzett, plombált ÁPV dísztokban (12,58/0.640/32mm) T:PP patina 2818337
31244
439
Numismatik
DN "Sajdik Ferenc rajz / A legszeretetreméltóbb tanárnak" kétoldalas aranyozott emlékérem kapszulában, bársonyborítású tokban (32mm) T:PP 2749827
31245
439
Numismatik
DN "Szeged" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (60mm) + DN "KISZ 10" zománcozott jelvény T:1
2880030
31246
439
Numismatik
DN "Szentendre" bronz emlékérem, hátoldalán "100/58" sorszámmal, medálként hordható furattal (33mm) T:AU
2792517
31247
439
Numismatik
DN "KISZ-Kiváló védnökségi munkáért" egyoldalas bronz emlékplakett (100x85mm) T:1-
2844964
31248
439
Numismatik
DN "Virágok" bronz emlékérem (90mm) T:1- 2770538
31249
439
Numismatik
DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:2 patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF