Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560917
31214
439
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina
2811714
31215
439
Numismatik
1987. "Hajléktalanok Nemzetközi Éve" kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
2839432
31216
439
Numismatik
2757427
31217
439
Numismatik
1988. "Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet 40 év - Pusztaföldvár 1948-1988." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:1- kis patina 2883486
31218
439
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0,999/42,5mm) T:PP 2426417
31219
439
44000
Numismatik
2770411
31220
439
Numismatik
1990. "Cházár András 1745-1816 / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" kétoldalas bronz emlékérem (90mm) T:2 kis patina, ü. 2798463
31221
439
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2822092
31222
439
Numismatik
2876030
31223
439
Numismatik
1994. "Protestáns Tábori Püspökség - Istenért és Hazáért" jelzett Ag emlékérem tokban (31,09g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina 2884024
31224
439
Numismatik
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 2311805
31225
439
2200
Numismatik
1996. "INKO Fórum 1996" kétoldalas, öntött Br emlékérem. Szign: GBK(?) (~100mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF