Drucksachen Zahl der Lose: 368
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2885851
17733
439
Printed Materials
cca 1900 Ricordo di Capri, album 20 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, 18x12 cm
2874948
17734
439
Printed Materials
cca 1900 Állatok, 5 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (közte egy színes), 30x24 cm
2881319
17735
439
Printed Materials
cca 1900 Lago di Garda kihajtható leporelló litográfia, aranyozott vászon kötésben 20x84 cm + kísérő füzet. Kopással / Lithographic leporello 2883707
17736
439
Printed Materials
cca 1900 Hoff János csokoládégyár udvari szállító 5 db litho gyűjtőkép 7x11 cm 2848708
17737
439
Printed Materials
2822568
17738
439
Printed Materials
cca 1900-1910 4 db Székelykaput ábrázoló nyomat, papírok, kartonlapokon, 22x18 cm, 20x23 cm, 26x19 cm, 25x18 cm
2821220
17739
439
Printed Materials
1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószínűleg kettős szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám előtt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
2869998
17740
439
Printed Materials
1905 A Budapesti Asztalos Ipartestület tagjainak névsora, XVIII. évfolyam, 23p 2881741
17741
439
Printed Materials
1906 Ofner Schreib-Kalender für das Gemein-Jahr 1906. Bp., Rózsa Kálmán és neje. Német nyelvű naptár, számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szakadt borítóval. 2821224
17742
439
Printed Materials
1906-1907 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XV. évf. 1, 4-10. sz. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, VII+1-32,213-532 p.
2877103
17743
439
Printed Materials
1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
2881600
17744
439
Printed Materials
1909 Kimutatás az év II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 44 p .
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF