cca 1900 Lago di Garda kihajtható leporelló litográfia, aranyozott vás... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1500008/cca-1900-Lago-di-Garda-kihajthato-leporello-litografia-aranyozott-vaszon-kotesben-20x84-cm-plus~II2881319
2881319
17735
439
Printed Materials
Beschreibung: cca 1900 Lago di Garda kihajtható leporelló litográfia, aranyozott vászon kötésben 20x84 cm + kísérő füzet. Kopással / Lithographic leporello
: nagy_andras