Drucksachen

Zahl der Lose: 368

cca 1900 Ricordo di Capri, album 20 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, 18x12 cm
17733.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Állatok, 5 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (közte egy színes), 30x24 cm
17734.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Lago di Garda kihajtható leporelló litográfia, aranyozott vászon kötésben 20x84 cm + kísérő füzet. Kopással / Lithographic leporello
17735.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

cca 1900 Hoff János csokoládégyár udvari szállító 5 db litho gyűjtőkép 7x11 cm
17736.

Rufpreis:
5 000 HUF

17737.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1910 4 db Székelykaput ábrázoló nyomat, papírok, kartonlapokon, 22x18 cm, 20x23 cm, 26x19 cm, 25x18 cm
17738.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószínűleg kettős szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám előtt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
17739.

Rufpreis:
1 200 HUF

1905 A Budapesti Asztalos Ipartestület tagjainak névsora, XVIII. évfolyam, 23p
17740.

Rufpreis:
3 000 HUF

1906 Ofner Schreib-Kalender für das Gemein-Jahr 1906. Bp., Rózsa Kálmán és neje. Német nyelvű naptár, számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szakadt borítóval.
17741.

Rufpreis:
1 000 HUF

1906-1907 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XV. évf. 1, 4-10. sz. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, VII+1-32,213-532 p.
17742.

Rufpreis:
1 000 HUF

1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
17743.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Kimutatás az év II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 44 p .
17744.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF