Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Szerk.: Balassa M. Iván. Bp., 2001, Vince. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16746.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petrik Iván: A pápai járás településeinek első említései. Pápa, 2016. Városi könyvtár. Kiadói kartonált papírkötésben
16747.

Rufpreis:
2 000 HUF

16748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heitler László: Pápa. - - grafikái a városról. Szerk. és bevezetést írta: Hermann István. Pápa, 1987., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 számozatlan és 200 számozott példányban. Ez számozatlan példány.
16749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győrffy István: Nagykunsági krónika. Karcag, 1922, Nagy és Kertész, 159+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült állapotban, részben szétváló fűzéssel.
16750.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

Bóna István: Heves város településtörténete az újkőkortól az Árpád-korig. Különlenyomat. Tanulmányok Hevesről. Heves 2001. Papírkötés, 29 p.
16751.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum Füzetei 4. Bp., 1968., Közlekedési Múzeum Füzetei. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.  Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.
16752.

Rufpreis:
1 200 HUF

Édesanyám rózsafája. Palóc népdalok. Összeáll.: Ág Tibor. Tőzsér Árpád bevezetőjével. Bratislava/Pozsony, 1974., Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16753.

Rufpreis:
1 400 HUF

Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerzőnek ötvenéves írói jubileumára kiadja a Jubileum Rendező Bizottsága. Bp.,1921, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+320 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborító felhasználásával, a címlapon kis szakadásokkal.
16754.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db német nyelvű útikönyv: Paris und Umgebung; Kleiner Führer durch die Schweiz; Brüssel und Antwerpen. Griebens Reiseführer Band 21., 24., 84. Berlin, 1905-1915, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-/papírkötés, vegyes, kissé viseltes állapotban.
16755.

Rufpreis:
2 000 HUF

16756.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aviad Kleinberg: Panorama Israel - Israel 360°. Bnei Brak, é.n., Steimatzky. Rendkívül gazdag képanyaggal, színes, kihajtható panorámaképekkel. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16757.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF