Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

16722.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Átkötött kopott egészvászon-kötésben
16723.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tom Masters: St. Petersburg. London,2005,Lonley Planet. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16724.

Rufpreis:
2 800 HUF

16725.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Vatikán. Francesco Papafava gondozásában, Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp., 1989, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16726.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abbe, Patience - Abbe, Richard, Abbe Johnny: Három gyermek. Elmeséli kizárólag felnőtteknek tizenegy évi bolyongását a világ körül. Ford.: Földes Jolán. Bp., én., Palladis Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, két kép javított, ragasztott.
16727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csaba Imre: Támadás menetből. Történetek Veszprém megye munkásmozgalmából emlékezések a mozgalom harcosaira. (1917-1945.) DEDIKÁLT! [Veszprém, 1968], Veszprém m. Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példány.
16728.

Rufpreis:
1 200 HUF

Misztótfalu mezőváros jegyzőkönyve 1596-1803. Sajtó alá rendezte Király László. Az utószót írta Dankó Imre. Összeáll.: Baraczka István. Bp. - Debrecen, 1985., Európa - Alföldi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16729.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16730.

Rufpreis:
1 000 HUF

A kolozsvári Báthory István alapította Líceum évkönyvei, 3 db: Tiltott évkönyv (1990), A talpra állás évkönyve (1991), Báthory - évkönyv (1996-1997.)
16731.

Rufpreis:
1 400 HUF

16732.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erwin Benesch: Deutsch-Österreichs (Deutschösterreichs) Alpenwelt. Über Berg und Tal vom Bodensee bis zum Wienerwald. München, 1937, Bruckmann. Első kiadás! 140 képpel illusztrált és egy térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16733.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF