Zinner Tibor: Adalékok a magyarországi koncepciós perekhez. A História Klub füzetek 3. [Székesfehérvár, 1988.], VIDEOTON József Attila Művelődési Ház és Könyvtár. Kiadói papírkötés.
Klebelsberg Kuno: Les fondements de la coopération intellectuelle polono-hongroise. Bp., (1930.), Pester Lloyd-ny., 27 Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
Karácsonyi János: A magyar nemzet őstörténete 896-ig. Oradea-Mare/Nagyvárad, 1924., "Őrszem", (Szent László-Nyomda Rt."), 100 p.+3 (térkép) t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos, foltos, szakadozott borítóval, a címlap szélén kis sérüléssel, egy kijáró térképpel, rossz állapotban.
Patek Ferenc: Posthumus István. A szerző, Patek Ferenc, (1889-1937) által Lukinich Imre (1880-1950) részére DEDIKÁLT példány. Bp. 1925. Stephaneum, 10 p. Kiadói papírkötés, szakadozott.
Mayer Ferenc: "... fel a fejjel!". Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
Mikes Kelemen élete és néhány válogatott levele. Tamási Áron Mikesről szóló bevezető tanulmányéval. Brassó, 1936, ÁGISZ. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Tompos Lilla: Az Esterházyak számadásai és textilszámlái a XVII. századból. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2000, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. 193 p. Megjelent 700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dénes Béla: Ávós világ Magyarországon. Egy cionista orvos emlékiratai. Szerk. és az utószót írta: Schmidt Mária. Bp., 2002., Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
vitéz Németh László: A kör, ha bezárul. - e föld adjon helyet. A szerző felesége által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2012., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
Gát Eszter-Körmöczi Katalin (szerk.): Széchenyi (Magyar Nemzeti Múzeum konferenciafüzetek I.). Bp., 1991, Magyar Nemzeti Múzeum. 114 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.