Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807722
16865
437
Books: History
2851423
16866
437
Books: History
2846672
16867
437
Books: History
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2842533
16868
437
Books: History
Ki volt Kádár? Harag és részrehajlás nélkül a Kádár-életútról, Szerk.: Rácz Árpád, Bp, 2001, a Rubicon és az Aquila Kiadó közös kiadásában jelent meg, Kiadói kartonált papírkötés
2839671
16869
437
Books: History
2839965
16870
437
3800
Books: History
Nagy Képes Millenniumi Arcképcsarnok: 100 portré a magyar történelemből Szent Istvántól Antall Józsefig, Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2839958
16871
437
3800
Books: History
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2839961
16872
437
Books: History
- Rácz Árpád (szerk.): Nagy Képes Millenniumi Hadtörténet. Bp., 2000, Rubicon-Aquila. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
2840741
16873
437
Books: History
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval, bontatlan zsugorfóliában.
2840736
16874
437
Books: History
Nagy képes történelmi világatlasz. Ford.: Vig István, Reviczky Béla. Bp.,2014,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. 2838870
16875
437
Books: History
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság, 1 t.+314+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
2769484
16876
437
Books: History
Documenta Artis Paulinorum 1975. 1. A Magyar Rendtartomány monostorai A-M. Bp., 1975. 383p. Kiadói papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF