Bücher: Judaica Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792645
17205
433
Books: Judaica
Blau, Ludwig: Jüdische Ehescheidung und der jüdische Scheidbrief. Eine historische Untersuchung. Strassburg, 1942. Trübner. 114p. Kissé sérült papírkötésben
2772507
17206
433
Books: Judaica
Jólesz Károly: Zsidó hitéleti kislexikon. Bp., 1987., Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2772510
17207
433
Books: Judaica
Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1988., Alef-MIOK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2515769
17208
433
Books: Judaica
2790375
17209
433
Books: Judaica
Heller Ágnes: A "zsidókérdés" megoldhatatlansága, avagy: Mért születtem hébernek, mért nem inkább négernek? Bp., 2004, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2790376
17210
433
Books: Judaica
Heller Ágnes: Auschwitz és Gulág. Bp., 2002, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2800907
17211
433
Books: Judaica
Katona József: A zsidó orvos a középkorban. Bp., 1948.,(Neuwald-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2800872
17212
433
Books: Judaica
Juedischer Almanach auf das Jahr 5686. 1925-1926. Wien, 1925, "Juedischen Almanach. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2790800
17213
433
Books: Judaica
Cion bölcseinek jegyzőkönyve. H.n., 1999, Flex. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2800913
17214
433
Books: Judaica
G. S. Viereck - P. Eldridge: Meine Ersten 2000 Jahre Autobiographie des Ewingen Juden. Übersetzt: Gustav Meyrink. Leipzig,1928.,Paul List Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2796987
17215
433
Books: Judaica
2794064
17216
433
11000
Books: Judaica
Tóth Vilmos: A salgótarjáni utcai zsidó temető. Bp., 2014. Nemzeti Örökség. Nagy méretű, kartonált papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF