Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 24

Blau, Ludwig: Jüdische Ehescheidung und der jüdische Scheidbrief. Eine historische Untersuchung. Strassburg, 1942. Trübner. 114p. Kissé sérült papírkötésben
17205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jólesz Károly: Zsidó hitéleti kislexikon. Bp., 1987., Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1988., Alef-MIOK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17207.

Rufpreis:
1 000 HUF

17208.

Rufpreis:
800 HUF

Heller Ágnes: A "zsidókérdés" megoldhatatlansága, avagy: Mért születtem hébernek, mért nem inkább négernek? Bp., 2004, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17209.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heller Ágnes: Auschwitz és Gulág. Bp., 2002, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17210.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katona József: A zsidó orvos a középkorban. Bp., 1948.,(Neuwald-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17211.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juedischer Almanach auf das Jahr 5686. 1925-1926. Wien, 1925, "Juedischen Almanach. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17212.

Rufpreis:
1 200 HUF
26

Cion bölcseinek jegyzőkönyve. H.n., 1999, Flex. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17213.

Rufpreis:
1 800 HUF

G. S. Viereck - P. Eldridge: Meine Ersten 2000 Jahre Autobiographie des Ewingen Juden. Übersetzt: Gustav Meyrink. Leipzig,1928.,Paul List Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17214.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

17215.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Vilmos: A salgótarjáni utcai zsidó temető. Bp., 2014. Nemzeti Örökség. Nagy méretű, kartonált papírkötésben
17216.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF