Bücher: Technik

Zahl der Lose: 24

Pfeiffer, Eduard A.: Fahren und Fliegen. Ein Buch für alle von Auto, Flugzeug und Zeppelin. Stuttgart,, 1935 Franckh`sche Verlagshandlung,Kiadói vászonkötésben
17201.

Rufpreis:
2 000 HUF

US Air force museum SAM 26000 JFK's Air Force One 189p.
17202.

Rufpreis:
1 800 HUF

17203.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wille, Hermann Heinz: A kocsitól a gépkocsiig. Ford.: Dr. Auer Kálmán. Bp., 1967, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3800 példányban.
17204.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bartha Béla - Szakács József: Vitorlázó- és sárkányrepülés. Bukarest, 1981., Kriterion. Kiadói félvászon-kötés, négy kijáró lappal.
17205.

Rufpreis:
1 600 HUF

17206.

Rufpreis:
800 HUF

17207.

Rufpreis:
1 000 HUF

17208.

Rufpreis:
800 HUF

17209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Képessy Árpád: A magyar vasutügy története. Közlekedésügyi Szakkönyvtár. I. sor. 1. könyv. Bp.,1908,Wodianer F. és Fiai, II+104+4 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
17210.

Rufpreis:
1 800 HUF

17211.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17212.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF