Pfeiffer, Eduard A.: Fahren und Fliegen. Ein Buch für alle von Auto, Flugzeug und Zeppelin. Stuttgart,, 1935 Franckh`sche Verlagshandlung,Kiadói vászonkötésben
Wille, Hermann Heinz: A kocsitól a gépkocsiig. Ford.: Dr. Auer Kálmán. Bp., 1967, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3800 példányban.
Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLIII. kötete. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, 183+1 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől elváló borítóval.
Képessy Árpád: A magyar vasutügy története. Közlekedésügyi Szakkönyvtár. I. sor. 1. könyv. Bp.,1908,Wodianer F. és Fiai, II+104+4 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.