[Angelo Giuseppe Roncalli, XXIII. János pápa] Pope John XIII: Journal of a Soul. Translated by Dorothy White. New York, 1965, McGraw-Hill Book Company, 453 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal, kopásnyomokkal, belül jó állapotban.
Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. IV. köt.: "Béke veletek!" (A húsvéti ünnepkör, Memento mori!) Bp., 1939, Magyar Kultura, 229+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gyöngyfűzéses könyvjelzővel.
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Szerk.: Gábor György. A biztonság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.