Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

[Angelo Giuseppe Roncalli, XXIII. János pápa] Pope John XIII: Journal of a Soul. Translated by Dorothy White. New York, 1965, McGraw-Hill Book Company, 453 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal, kopásnyomokkal, belül jó állapotban.
17253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
17254.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. Nemzeti Könyvtár 111-112. Bp., 1944, Stádium. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval,
17255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. IV. köt.: "Béke veletek!" (A húsvéti ünnepkör, Memento mori!) Bp., 1939, Magyar Kultura, 229+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gyöngyfűzéses könyvjelzővel.
17256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wolkenberger Alajos: Katholikus imakönyv. Bp., 1926. Szent István Társulat DEDIKÁLT példány. Kopott egészvászon kötésben
17257.

Rufpreis:
1 200 HUF

1925 A Szociális Misszió társulat kültag testvéreinek kézikönyve
17258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
17259.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révay Edit: Újrainduló szerzetesrendek egy megújuló társadalomban. Bp.-Csíkszereda, 2003., Magyar Egyházszociológiai Intézet. Kiadói papírkötés.
17260.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17261.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szerkesztő: Nagy Márta: Új kegyesség. Fejezetek az osztrák-magyar protestáns kapcsolatok történetéből. Vác, 1997, Metronóm. Kiadói papírkötés.
17262.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szerk.: Gábor György. A biztonság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.
17263.

Rufpreis:
1 000 HUF

17264.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF