Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

17240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Képes Biblia. Szerk.: Jung Tamás.Zrenjanin, 1974, Bánáti Apostoli Kormányzóság. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, előzéklap kissé foltos, címlapon tollas névbejegyzéssel.
17242.

Rufpreis:
2 000 HUF

17243.

Rufpreis:
2 000 HUF

17244.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rendhagyó életút. Luka Lászlóval beszélget Snée Péter. Szerk.: Balla Bálint. Basel-Bp.,2005,Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem - Magyar Napló. Kiadói papírkötés.
17245.

Rufpreis:
800 HUF

Privitzky Gyula: Homiliák. Nehemiás könyve alapján a háború problémáiról. Bp., 1943, Korda Rt., 65 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17246.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentévi emlékkönyv. A megváltás 19. évszázadi jubileumára. Szerk.: Dr. Lepold Antal. Bp., 1933, Dom (Révai-ny.), 117+(1) p.+4 t. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
17247.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Meyer Vendel: Szent Bonaventúra lelkigyakorlatos vázlatai. Ford.: P. Máriaföldi Lukács. A lelki élet ferences mesterei 2. sz. Bp.,1941.,(Vác, Kapisztrán-ny.) Kiadói papírkötés. + Huszár Elemér: Hegytetőkön. Nagyböjti szentbeszédek. Bp., 1934., Korda. Borító nélkül.
17248.

Rufpreis:
1 400 HUF

17249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Adam, Karl: A katolicizmus lényege. Ford.: Vécsey Gábor báró. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 237+(3) p. Kiadói papírkötés.
17250.

Rufpreis:
1 200 HUF

17251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kis vallási könyv tétel: Az én vallásom, Imakönyv a művelt katolikus közösség számára, A rózsafüzér, stb. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17252.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF