Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 398
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2700221
17656
427
Paul McCartney: Blackbird Singing. Poems and Lyrics 1965-1999. London, 2002, Faber and Faber. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2713010
17657
427
Petőfi-Könyvtár XI-XII. füzet. Farkas Emőd: Petőfi élete + Egressy Ákos: Petőfi Sándor életéből. Bp., Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2713204
17658
427
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2713000
17659
427
Petőfi-Könyvtár V-VI. füzet. Gyulai Pál: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk + Dr. Ferenczi Zoltán: Szabadság, szerelem. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2712969
17660
427
Ady Endre: Szeretném ha szeretnének + Halottak élén. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kijáró címlapok, viseltes állapotban.
2706014
17661
427
2712987
17662
427
Balkovitzné Cynotler Magda: Olvasmányunk: A Tüskevár. 1978, Fővárosi Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
2706246
17663
427
2712957
17664
427
Sebők Zsigmond: A hivatal és egyéb történetek. Bp., Lampel. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
2706280
17665
427
2654268
17666
427
Müller Péter: A madárember. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói egészvászon kötésben, ragasztott papír védőborítóval, a szerző által DEDIKÁLT példány
2688530
17667
427
Bródy Ernő: A budapesti lakáskérdés. Különlenyomat az Építő Ipar. Építő Művészet 1917. évfolyamának 16. számából. Bp., 1917., "Pátria",19 p. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF