Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 398

17644.

Rufpreis:
800 HUF

17645.

Rufpreis:
1 400 HUF

Saitos Lajos legszebb versei. A szerző, Saitos Lajos (1941-) által dedikált! H.n., 2018, AB-ART. Kiadói aranyozott műbőrkötés.
17646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dupka György (szerk.): "A felnégyelt Haza..." 100 év versei Trianontól napjainkig, 1920-2020. Ungvár-Bp., 2021, Intermix. 372 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szakolczay Lajos: Határtalan. A szerző, Szakolczay Lajos (1941-) által dedikált! Bp., 2011, Antológia. Kiadói papírkötés.
17648.

Rufpreis:
1 200 HUF

17649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komlós Vilmos: Hol volt, hol nem volt... - - vidám emlékei. Szép Ernő előszavával. A borító Szigethy István munkája. Bp., [1942], Kalász Könyvkiadó Rt., 125+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17650.

Rufpreis:
1 200 HUF

17651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Molnár László: Gyorsszámolás. A számolás új gyorsmódszere (sztenometria). Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

17653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
17654.

Rufpreis:
800 HUF

17655.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF