Drucksachen

Zahl der Lose: 325

Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
14795.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vaszary János (1867-1939): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 40×28 cm
14796.

Rufpreis:
2 000 HUF

14797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat paszpartuban, utólagos jelzéssel, 22×16 cm
14798.

Rufpreis:
4 000 HUF

Breznay Imre (?-): Királyi vár (Budapest). Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett. 24x19,5 cm
14799.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Pólya Tibor (1886-1937): Seherezádé, nyomat, paszpartuban, 19×15 cm
14800.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Térdelő akt, nyomat paszpartuban, 20×27 cm
14801.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Kecske és király, nyomat, paszpartuban, 24×19,5 cm
14802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Sávok, nyomat, paszpartuban, 13×26 cm
14803.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Lenin portré. Ofszetnyomat, papír, jelzett, lap széle foltos, 49,5×39,5 cm
14804.

Rufpreis:
2 400 HUF

Országháza, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm
14805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchenyi-Lánchíd, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm
14806.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF