Drucksachen Zahl der Lose: 325
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359633
14795
425
Printed Materials
Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
2679349
14796
425
Printed Materials
Vaszary János (1867-1939): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 40×28 cm
2679346
14797
425
Printed Materials
Vaszary János (1867-1939): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 40×28 cm 2668745
14798
425
Printed Materials
Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat paszpartuban, utólagos jelzéssel, 22×16 cm
2493767
14799
425
500
Printed Materials
Breznay Imre (?-): Királyi vár (Budapest). Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett. 24x19,5 cm
2668772
14800
425
Printed Materials
Pólya Tibor (1886-1937): Seherezádé, nyomat, paszpartuban, 19×15 cm
2545942
14801
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Térdelő akt, nyomat paszpartuban, 20×27 cm
2668797
14802
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Kecske és király, nyomat, paszpartuban, 24×19,5 cm
2627152
14803
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Sávok, nyomat, paszpartuban, 13×26 cm
2427204
14804
425
Printed Materials
Ék Sándor (1902-1975): Lenin portré. Ofszetnyomat, papír, jelzett, lap széle foltos, 49,5×39,5 cm
2702989
14805
425
Printed Materials
Országháza, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm
2702990
14806
425
Printed Materials
Széchenyi-Lánchíd, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF