cca 1970-1980 Historische Stadtbilder nach alten Originalen. 3 Handvergrösserungen auf Fotoleinen. Dresden, én., DLK Dresden, szakadt papírmappában, 3 t., 26x34 cm
cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
1972 Magyarországi méhlegelők térképe, 1 : 350.000, Bp., Kartográfiai Vállalat-Országos Méhészeti Szövetkezeti Központ, kétoldalas, kisebb szakadásokkal, 86x76 cm + 1984-1987 Méhészet c. folyóirat 4 db száma
1973 A Bakaruhában c. film (rendezte: Fehér Imre, főszerepben: Darvas Iván) ismertetője, szerkesztőségek és moziüzemek belső használatára, kétoldalas, jó állapotban, 29x19, cm
1974 Battonyától Nemesmedvesig. Magyarország felszabadításának Képes Krónikája. Összeáll.: dr. Tóth Sándor alezredes és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé sérült.