Foto Zahl der Lose: 507
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2659148
12731
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Tájkép fenyőkkel. 2 db fotó, jelzés nélkül, 24x30,5 cm
2659131
12732
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Búcsú egy régi mesterségtől 1-3.. 3 db fotó, ragasztószalaggal egyberagasztva, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal, 30x24 (x3) cm
2659119
12733
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Új élet öröme, fotó, jelzés nélkül, 23,5x39,5 cm
2693395
12734
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Szerelmespár szobra a margitszigeti Thermal Hotel udvarán, Ilosfai József szobrászművész alkotása. 2 db jelzetlen fotó, 24x18 cm
2693349
12735
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): 3 db néprajzi témájú fotó, hátoldalukon feliratozva / pecséttel jelezve, 23x18 cm
2693369
12736
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Portrék. 3 db fotó, egy a hátoldalán feliratozott, egy pecséttel jelzett, 24x18 cm
2693380
12737
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Pécs, Székesegyház, Szent Mór-kápolna (belső). 2 db fotó, az egyik a hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, apró szakadással, 17,5x18,5 cm és 24x18 cm
2693382
12738
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Bábu ajtóra akasztva. Jelzetlen fotó, 24x18 cm 2693348
12739
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Kávási ház. Hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 18x17,5 cm
2668524
12740
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Hát még ezt sem értitek, hátoldalon feliratozott fotó, 24×18 cm
2668438
12741
423
4800
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Louis Armstrong, 3 db fotó, pecséttel jelzett, 15×17,5 és 18×24 cm közötti méretekben 2668447
12742
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Túl az Óperencián, 2 db fotó, jelzés nélkül, 18×22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF