Foto Zahl der Lose: 507
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259045
12707
423
Photo
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (Biztonságban), 8,7x6,1 cm 2276417
12708
423
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (sorompó és kandeláber), 5,6x4,2 cm
2069476
12709
423
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Automobilban), 8,8x14 cm
1549330
12710
423
50000
Photo
1937 Kinszki Imre (1901-1945): Szúrágás, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 16x11,5 cm 2513986
12711
423
11000
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (egyensúlyozás), 7x5 cm 2151848
12712
423
40000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, aláírt és a szerző által feliratozott vintage fotó (Mosás a Dunában), 12,8x17,5 cm 2693617
12713
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Régi kápolnabelső, mennyezetfreskó (Hanglemez borítóterv pályázatra). 2 db fotó, az egyik a hátoldalán feliratozva, a másik pecséttel jelzett, 30x29 cm
2693591
12714
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Szerelmespár szobra a margitszigeti Thermal Hotel előtt, Ilosfai József szobrászművész alkotása. Jelzetlen, nagyméretű fotó, 40x30 cm
2693471
12715
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): A Zsámbéki Romtemplom tornya. Jelzetlen, nagyméretű fotó, 40x30 cm 2693537
12716
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Emlékképsor. 5 db nagyméretű fotó, az egyik a hátoldalán jelzett, 39,5x28 cm és 40x30 cm között
2693541
12717
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Száját rúzsozó hölgy. Nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozva, "Jubileumi Fotokiállítás Debrecen 1969" pecséttel, 40x30 cm 2693545
12718
423
Photo
Csák Miklós (1933-2013): Dohányzó férfi portréja. Jelzetlen, nagyméretű fotó, szélén apró sérülésekkel, 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF