Foto

Zahl der Lose: 507

cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (Biztonságban), 8,7x6,1 cm
12707.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (sorompó és kandeláber), 5,6x4,2 cm
12708.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Automobilban), 8,8x14 cm
12709.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937 Kinszki Imre (1901-1945): Szúrágás, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 16x11,5 cm
12710.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (egyensúlyozás), 7x5 cm
12711.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, aláírt és a szerző által feliratozott vintage fotó (Mosás a Dunában), 12,8x17,5 cm
12712.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csák Miklós (1933-2013): Régi kápolnabelső, mennyezetfreskó (Hanglemez borítóterv pályázatra). 2 db fotó, az egyik a hátoldalán feliratozva, a másik pecséttel jelzett, 30x29 cm
12713.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csák Miklós (1933-2013): Szerelmespár szobra a margitszigeti Thermal Hotel előtt, Ilosfai József szobrászművész alkotása. Jelzetlen, nagyméretű fotó, 40x30 cm
12714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csák Miklós (1933-2013): A Zsámbéki Romtemplom tornya. Jelzetlen, nagyméretű fotó, 40x30 cm
12715.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csák Miklós (1933-2013): Emlékképsor. 5 db nagyméretű fotó, az egyik a hátoldalán jelzett, 39,5x28 cm és 40x30 cm között
12716.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csák Miklós (1933-2013): Száját rúzsozó hölgy. Nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozva, "Jubileumi Fotokiállítás Debrecen 1969" pecséttel, 40x30 cm
12717.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csák Miklós (1933-2013): Dohányzó férfi portréja. Jelzetlen, nagyméretű fotó, szélén apró sérülésekkel, 40x30 cm
12718.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF