Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2591389
10387
419
30000
Viski Balás László (1909-1964): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×50 cm. 2554272
10388
419
900
Vitéz Ottó (?-): Alak (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 13x9,5 cm 2619837
10389
419
Karl Vogelsang (1932-2006): Laguna, 1981. Ofszet litográfia, papír, jelzett, üvegezett fémkeretben, 35×46 cm
2432855
10390
419
2432833
10391
419
2648157
10392
419
Vöröss Tibor (1911-1999): Parád, 1953. Vegyes technika, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 31x21 cm
2623276
10393
419
Andy Warhol (1928-1987): Debbie Harry (Blondie). Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 65/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett.37x37 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography 2540945
10394
419
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, feltekert állapotban 29×39 cm
2643648
10395
419
Richard Willson (1939-2011): KöpyKat. Tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×25 cm
2548180
10396
419
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia XIV.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm 2628634
10397
419
70000
2651328
10398
419
Zirkelbach László (1916-2014): Pócsmegyer, 2002. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF