Andy Warhol (1928-1987): Debbie Harry (Blondie). Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 65/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett.37x37 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography